Teraz z eatPoint.pl możesz wygrać voucher o wartości 250 zł do wykorzystania na obiad lub kolację w wybranej restauracji z bazy eatPoint.pl. Dowiedz się, jak zdobyć naszą nagrodę!

Jedzenie, nawet jeśli jest najpyszniejsze na świecie, nigdy nie będzie tak dobrze smakować, jak wtedy, gdy zjesz je w dobrym towarzystwie. Właśnie dlatego, eatPoint.pl organizuje konkurs, dzięki któremu możecie udać się do wybranego z naszej bazy lokalu i zabrać ze sobą bliską osobę.

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

Konkurs prowadzony jest na oficjalnym profilu eatPoint.pl na Facebook’u. Co zrobić, żeby powalczyć o naszą nagrodę? Pod postem konkursowym na Facebook’u dodaj komentarz, w którym napiszesz kogo najbardziej chciałbyś zabrać na obiad w restauracji i dlaczego wybierasz właśnie tę osobę. Konkurs startuje 12.08.2019 roku i potrwa do 16.08.2019 roku do godz. 23:59. 

Nie ograniczaj swojej wyobraźni! Może chcesz komuś za coś podziękować, coś uczcić, a może po prostu sprawić swojej bliskiej osobie wyjątkową niespodziankę? Weź udział w naszej zabawie i spędź smacznie czas w miłym towarzystwie!

Rozstrzygnięcie konkursu

Spośród dodanych komentarzy, komisja konkursowa wybierze najciekawsze i najbardziej kreatywne odpowiedzi. Zwycięzcy zostaną wybrani w przeciągu 7 dni po zakończeniu konkursu. Wyniki konkursu ogłosimy na naszym facebook’owym profilu, laureaci otrzymają także wiadomość wysłaną za pośrednictwem platformy Messenger.

Jak zrealizować nagrodę?

Warunkiem realizacji nagrody jest dokonanie rezerwacji stolika w wybranym lokalu za pośrednictwem platformy eatPoint.pl. Otrzymany voucher należy zrealizować jednorazowo. W przypadku niewykorzystania pełnej kwoty, pozostałe środki przepadają. Więcej informacji o konkursie i warunkach odebrania nagrody znajdziesz w Regulaminie konkursu.

Powodzenia w konkursie i smacznego! 🙂